Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Кача

Кача - селище міського типу, центр селищ­ної Ради. Розташована за 23 км від Севастополя. Населення - 2,1 тис. чоловік. Селищній Раді під­порядковані села Вишневе, Орлівка, Осипенко, Полгошко та селище Андріївка.
У Качі міститься центральна садиба радгос­пу «Качинський», який має 3936 га сільськогос­подарських угідь, у т. ч. 709 га орної землі. Тут є винозавод, який щороку переробляє 22 тис. тонн винограду. За успіхи в праці орденами ії меда­лями Союзу РСР нагороджено 192 чоловіка. За вирощування рекордних урожаїв винограду зван­ня Героя Соціалістичної Праці удостоєно вино­градаря В. І. Коновалову.
Працюють середня школа, в якій 39 учите­лів навчають 657 учнів, кінотеатр, бібліотека з
фондом понад З0 тис. книжок, поліклініка, дитячі ясла і дитячий садок, поштове відділення, ощадна каса, 7 магазинів.
Первинна партійна організація об'єднує 96 комуністів, комсомольська - 165 членів ВЛКСМ.
Селище виникло 1912 року на місці хутра Олександро-Мяхайлівського, коли сюди перебазувалася перша в Росії школа пілотів, що проіснувала до 1941 року. Випускниками Качин­ської льотної школи є багато прославлених льотчиків . Серед них - Б. Ф. Сафонов, О. І. Покришкін, С. П. Супрун, П. Д. Осипенко, Г. П. Гайдуков та інші. Радянську владу встановлено в сінні 1918 року. Під час Великої Вітчизняної
війни билося з німецько-фашистськими загарбниками 155 жителів Качі, з них - 115 нагоро­джено орденами й медалями, 41 - загинув смертю хоробрих.
Поблизу Орлівки виявлено залишки від скіфського городища та могильник перших сто­літь нашої ери.



Дивиться також інші населені пункти району:

.

Кача - cучасна карта