Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Красносільське

Красносільське - село, центр сільської Ради. Розташоване за 12 км від районною цент­ру і за 84 км від залізничної станції Євпаторія. Дворів -222. Населення - 729 чоловік. Сільраді підпорядковані також населені пункти Громове, Знам'янське, Мар'їне, Морське, Окунівка і Пасо­вищне.
У Красносільському міститься центральна са­диба колгоспу «Шлях Леніна», за яким за кріп­лено 14 573 га сільськогосподарських угідь., у і. ч. 5870 га орної землі. Спеціалізується господарство на виробництві винограду, зерна, вирощуванні великої рогатої худоби і птахівництві. За трудові досягнення орденами й медалями СРСР на­городжено 108 чоловік.
У початковій школі села 4 вчителі навчають 49 дітей. Працюють будинок культури із залом на 300 місць, бібліотека на 10,2 тис. книжок. Мед­пункт, дитячий садок, поштове відділення, 2 магазини.
У партійній і комсомольській організаціях 31 комуніст та 40 членів ВЛКСМ.
Перша згадка про село належить до XVII ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
На фронтах Великої Вітчизняної війни билося з ворогами 196 жителів села, за виявлені мужність і відвагу нагороджено 76 чоловік, полягли смертю хоробрих 48 чоловік. На їх честь встановлено обеліск Слави.
Поблизу Знам'янського виявлено рештки двох античних поселень, городища (IV ст.), на якому розкопана фортечна вежа; в Мар'їному - скіф­ське поселення і могильник (знайдено надгробок із зображенням скіфа-воїна), а біля Окунівки - городище III ст. до н. е. - III ст. н. е. кам'яною оборонною стіною.

.

Красносільське - cучасна карта