Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Михайлівка

Михайлівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 12 км від районного центру і за­лізничної станції Нижньогірська. Дворів - 485. Населення-1939 чоловік. Сільській Раді також підпорядковані населені пункти Кунцеве і Уютне.
У Михайлівці міститься центральна садиба колгоспу ім. Н. К. Круиської, за яким закріп­лено 5298 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3960 га орної землі (зрошуваних 1794 га). Гос­подарство спеціалізується на вирощуванні зер­нових культур, садівництві, молочному тваринництві. У 1970-1972 рр. збудована птахофабри­ка по відгодівлі м'ясних курчат з виробництвом 1000 тонн м'яса щороку і кролеферма на 2000 кролематок. У селі є винозавод, маслоцех, пекар­ня, млин. Діють 2 холодильники на 3200 тонн. За успіхи, досягнуті у сільськогосподарському ви­робництві, 1940 року колгосп нагороджено орде­ном «Знак Пошани». У 1969 році йому присвоєно звання колгоспу високої культури землеробства, 1963 року - нагороджено дипломом 2-го ступеня. Центральний Комітет КПРС, Президія Верхов­ної Ради СРСР, Рада Міністрів СРСР і ВЦРПС за високі показники у соціалістичному змаганні на честь 100-річчя з дня народження В. І. Леніна нагородили колгосп ім. Крупської Ленін­ською Ювілейною Почесною Грамотою, 1970 року - дипломом 1-го ступеня ВДНГ СРСР. За трудові успіхи 32 чоловік відзначено орденами і медалями Союзу РСР, серед них орденом Трудового Червоного Прапора – голову колгоспу В. І. Черфаса, орденом Трудового Червоного Прапора - доярок Н. О. Медведєву, П. М. Шушкіну і О. Т. Оріхову, тракториста М. С. Соловйова, бригадира Д. С. Гарана.
Є середня школа, в якій навчаються 797 уч­нів і працюють 44 вчителі, музична школа, будинок культури із залом на 500 місць, 2 бібліотеки з загальним фондом 23,3 тис. книжок, дитячий комбінат, побутова майстерня, три мага­зини, їдальня, пошта, ощадна каса.
У Михайлівці живуть і працюють 83 комуністи й 62 комсомольці.
Село відоме з другої половини XVIII ст. Радянська влада встановлена у січні 1918 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни билися з ворогом 52 жителі села, всі вони нагороджені орденами і медалями СРСР. На честь воїнів-односельців, які загинули за Батьківщину, встановлено обеліск Слави.

.

Михайлівка - cучасна карта