Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Ліснівка

Ліснівка - село, центр сільської Ради. Розташована за кілометр від районного центру і залізничної станції Саки та за 1,5 км від авто­шляху Сімферополь-Євпаторія. Дворів - 473. Населення - 1594 чоловіка. Сільраді підпорядко­вані також населені пункти Володимирівка, Гаршине, Куликівка й Прибережне.
У Ліснівці міститься центральна садиба радгоспу-технікуму «Прибережненський» Міністер­ства вищої і середньої спеціальної освіти УРСР. За радгоспом закріплено 7136 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 4716 га орної землі. У 1966 році введено в дію консервний завод потужністю 7 млн. умовних банок на рік. За успіхи в праці орденами і медалями нагороджено 27 чоловік, у т. ч. директора радгоспу А. Н. Гончаренка - орденом Трудового Червоного Прапора, брига­дира А. С. Доможилова - орденом Жовтневої Революції.
Тільки за останні 10 років у Ліснівці виникло 10 нових вулиць, збудовано 260 житлових будинків для робітників і службовців господарства. Прокладені тротуари, розбиті алеї. В селі є се­редня школа, в якій навчаються 506 учнів і пра­цює 31 учитель, будинок культури на 600 місць, широкоекранний кінотеатр, бібліотека з фондом 9 тис. книжок, фельдшерський пункт з водолі­карнею та фізіотерапевтичним кабінетом, дитячі садок і ясла, їдальня, комбінат побутового обслу­говування, 2 магазини. У новому містечку сту­дентів технікуму, крім навчальних аудиторій та кабінетів, споруджено спортивний зал, їдальню, гуртожиток, є кімната трудової слави.
У партійній організації села - 167 комуністів, у комсомольській - 699 членів ВЛКСМ.
Засноване село переселенцями 1927 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни билися з ворогом 54 жителі села, з них загинуло в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками 20 чоло­вік, нагороджено за мужність і героїзм 15 чоло­вік. У селі живе Герой Радянського Союзу трак­торист В. А. Норсєев, колишній артилерист.
Звання Героя Радянського Союзу присвоєно та­кож колишньому вихованцю зооветеринарного технікуму Д. А. Кудрявицькому, командиру стрі­лецької роти, який загинув у боях за Батьків­щину 1943 року.
Поблизу Прибережного виявлено скіфські, городище із залишками житлових і господар­ських будівель IV ст. до н. є, - III ст. н. е., а біля Куликівки- залишки античного поселення.

.

Ліснівка - cучасна карта