Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Октябрське

Октябрське - село, центр сільської Ради. Розташоване за 12 км від районного центру і за 34 км від залізничної станції Воїнка. Дворів - 500. Населення - 1829 чоловік. Сільраді підпо­рядковані також населені пункти Кам'янка, Красна Рівнина.
У Октябрському міститься центральна садиба колгоспу «Росія», за яким закріплено 5732 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 4790 га орної землі, з них 1601 га зрошуваної. Головний на­прям господарства - вирощування зернових культур і молочне тваринництво. Із допоміжних підприємств є пекарня, винозавод, консервний цех, холодильник. За високі показники в праці 23 колгоспників удостоєно орденів і медалей СРСР, серед них В. М. Постригана - ордена Леніна.
Працюють восьмирічна школа, в якій 23 учи­телі навчають 412 учнів, будинок культури із залом на 400 місць, бібліотека з фондом 9 тис. книжок, медичний пункт, дитячий комбінат, пош­та, 2 магазини, їдальня.
На обліку в партійній організації - 48 комуністів, у комсомольській - 67 членів ВЛКСМ.
Село засноване 1925 року. Під час Великої Вітчизняної війни 121 житель села бився з гітлерівцями, з них 23 загинуло, 117 нагороджено орденами й медалями. У 1942-1944 рр. на тери­торії села діяла підпільна патріотична група, якою керував П. М. Благой, Встановлено пам'ятник воїнам-визволителям села.

.

Октябрське - cучасна карта