Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Привітне

Привітне - село, центр сільської Ради. Розташоване за 50 км від Алушти та за 65 км від залізничної станції Феодосія. Дворів - 396. Населення 1587 чоловік. Сільраді підпорядковано також село Зеленогір'я.
У Привітному міститься центральна садиба радгоспу «Привітний», за яким закріплено 5932-га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 715 га орної. Тут є винозавод первинного й вторинного виноробства, холодильник на 850 тонн на зберігання винограду й фруктів. За трудові успіхи в розвитку радгоспного виробництва 67 чоловік нагороджені орденами й медалями СРСР.
За високи показники в садівництві ланкову В. М. Дорофєєву удостоєно ордена Леніна, бригадира М. М. Городкова - ордена Жовтневої
Революції.
У селі є середня школа, в якій навчаються 367 дітей і працюють 26 учителів, будинок куль­тури із залом на 375 місць, літній кінотеатр, бібліотека, в якій налічується 17,3 тис. книжок, лікарня, дитячий садок, побутовий комбінат, відділення зв'язку. На території Привітного розмі­щені пансіонати «Луч» і «Волга».
Партійна організація об'єднує 94 комуністів, комсомольська- 40 членів ВЛКСМ.
Документальні відомості про поселення Скути (Ускут) є у генуезьких актах за 1380 рік. Радян­ську владу встановлено тут у січні 1918 року. У Великій Вітчизняній війні брали участь 84 жителі села, з них 52 загинули, 74 - нагороджені орденами і медалями СРСР. Встановлено пам'ятник воїнам, які полягли за визволення села під німецьких загарбників.

Дивиться також інші населені пункти району:

.

Привітне - cучасна карта