Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Синицине

Синицине - село, центр сільської Ради. Розташоване за 4 км від районного центру і за­лізничної станції Кіровська. Дворів - 242. Насе­лення - 907 чоловік. Сільській Раді також підпо­рядковані населені пункти Василькове й Краснівка.
У Синициному розміщена центральна садиба радгоспу «Красновка», за яким закріплено 11 532 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 7301 га орної землі. Господарство спеціалізу­ється на дорощуванні великої рогатої худоби. За самовіддану працю 23 трудівників радгоспу нагороджено орденами й медалями Союзу РСР, серед них ордена Леніна удостоєно комбайнера- тракториста В. Н. Паршикова.
Тут є середня школа, в якій 26 учителів навчають 344 учні, будинок культури з широко­екранною установкою, бібліотека з фондом 9040
книжок, медпункт, дитячий садок-ясла, будинок побуту.
На обліку в партійній і комсомольській організаціях села - 58 комуністів та 32 члени ВЛКСМ.
Засноване село у XIX ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. У числі жите­лів - 51 учасник Великої Вітчизняної війни, усі вони удостоєні орденів та медалей Союзу РСР.

.

Синицине - cучасна карта