Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Токареве

Токареве - село, центр сільської Ради Розташоване за 12 км від районного центру і залізничної станції Кіровська. Дворів - 321. Насе­лення - 1150 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Лугове, Новофедорівка, Оріхівка, Софіївка й Шубине.
У Токаревому міститься центральна садиба радгоспу «Присивашний», за яким закріплено 8460 га сільськогосподарських угідь, у т. Ч. 5894 га орної землі. Діє холодильник на 500 тонн. За успіхи в праці 24 чоловік нагороджено орденами та медалями СРСР, серед них директора радгоспу Т. Ф. Колесникова - орденом Леніна.
Жителів Шубиного бригадира тракторно-ріль­ничої бригади П. Г. Трушникова та пташницю Є. Д. Саприкіну за успіхи у праці нагороджено орденом Жовтневої Революції.
Є початкова школа, будинок культури із за­лом на 250 місць і кіноустановкою, літній кіно­театр, бібліотека, медпункт, дитячий садок-ясла, 2 магазини, їдальня, ощадкаса, поштове відділен­ня. Прокладено водопровід.
Партійна організація об'єднує 62 комуністів, комсомольська - 48 членів ВЛКСМ.
Виникло село 1869 року. Радянську владу вста­новлено в січні 1918 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни билися з ворогом 311 жите­лів села, з них 97 чоловік не повернулися з воля бою, 219 учасників війни удостоєно орденів та медалей СРСР. Споруджено пам'ятник загиблим воїнам-односельцям.

Токареве - cучасна карта

.