Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Розкішне

Розкішне - село, центр сільської Ради. Розташоване за 24 км від районного центру і заліз­ничної станції Джанкой. Дворів - 165. Населен­ня - 632 чоловіка. Сільраді підпорядковані населені пункти Зернове, Кримка, Ремонтне, Ярке й Яструбці.
У Розкішному міститься центральна садиба радгоспу «Насіннєвий», за яким закріплено 7066 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 6394 га орної землі.
Господарство спеціалізується на виробництві зерна, м'яса і молока. Є ремонтні майстерні. Про­вадиться розробка гравійного кар'єру. За успіхи у праці 12 чоловік нагороджено орденами й ме­далями СРСР. Директору радгоспу О. О. Шамаєву присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці (нині на пенсії).
У селі є початкова школа, де навчаються 52 учні і працюють 2 вчителі, бібліотека з книж­ковим фондом 6,9 тис. примірників, фельдшер­ський пункт, дитячий комбінат, магазин, швей­на майстерня.
У партійній і комсомольській організаціях - 32 комуністи й 12 членів ВЛКСМ.
Село відоме з XVII сг. У січні 1918 року в селі встановлено Радянську владу.

.

Розкішне - cучасна карта