Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Глазівка

Глазівка - село, центр сільської Ради. Розташоване за 76 км від районного центру і за
14 км від залізничної станції Керч-ІІ. Дворів
406. Населення-1234 чоловіка. Сільській Раді також підпорядковані населені пункти Осовини і Юркиие.
У Глазівці міститься центральна садиба кол­госпу ім. М. Т. Калініна, за яким закріплено 3013 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1563 га орної землі. Це - багатогалузеве господарство, в якому розвинуті тваринництво і рослинництво. За успіхи в праці 43 трудівники кол­госпу нагороджено орденами й медалями СРСР.
В селі є восьмирічна школа, де 14 учителів навчають 195 дітей, бібліотека з фондом 10,4 тис. книжок, медпункт, дитячі ясла, поштове відді­лення, магазин, їдальня.
На обліку в партійній організації - 36 комуністів, у комсомольській - 64 члени ВЛКСМ.
Виникло село в другій половині XVII ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. Під час Великої Вітчизняної війни село було зовсім зруйноване. На фронтах билися з фаши­стами 19 жителів села, з них загинуло 10, орде­нами і медалями нагороджено 7 чоловік. Установлено пам'ятник воїнам 11-го гвардійськ
стрілецького корпусу, а також інших частин Окремої Приморської армії.
Поблизу Глазівки виявлено скіфські кургани залишки античного городища і могильника 5-3 ст. до н. е., а неподалік Осовин і Юркиного - двох поселень IV-II ст. до н. ери.

.

Глазівка - cучасна карта