Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Бахчисарайський район

Площа району - 1,7 тис. кв. км. Населення - 71,3 тис. чоловік, у т. ч. сільського - 4 тис. Густота населення - 42 чоловіка на кв. км. Міській, 2 селищним і 14 сільським Радам депутатів трудящих підпорядковано 95
населених пунктів. На підприємствах, у колгоспах, радгоспах, навчальних закладах та установах - 92 первинні партійні, 91 комсомольська і 125 профспілкових організацій.
В економіці провідне місце належить сільськогосподарському виробництву. За 7 радгоспами, 8 колгоспами і 3 сільськогосподарськими установами закріплено 59,1 тис. га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 18,8 тис. га орної землі. В районі 20 промислових підприємств.
Населення обслуговують 12 медичних закладів. У 42 загальноосвітніх школах, у т ч. 12 середніх, 15 восьмирічних, 11 початкових, 2 школах-інтернатах, заочній і школі робітничої молоді  навчається 12 565 учнів. Є будівельний технікум, профтехучилище. На території району міститься одна з найбільших у Європі Кримська астрофізична обсерваторія АН СРСР (смг Научний). Культурно-освітню роботу ведуть 18 будинків культури, 74 клуби, 96 бібліотек; діють З кінотеатри, 98 кіноустановок. 6 державних і 3 музеї, що діють на громадських засадах, 75 па­м'яток історії, археології та архітектури. У районі - 6 пам'ятників В. І. Леніну. Споруджено 35 пам'ятників воїнам, які загинули в роки громадянської і Великої Вітчизняної воєн.

.

Бахчисарайський район - cучасна карта