Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Воробйове

Воробйове - село, центр сільської Ради. Розташоване за 38 км від районного центру і за 10 км від залізничної станції Євпаторія. Через село проходить автошлях Євпаторія-Дозорне. Дворів - 229. Населення - 836 чоловік. Сільраді підпорядковані також населені пункти Веселівка, Китай, Порфирівка, Фурманове, Щаумян і Шишкине.
У Воробйовому міститься центральна садиба колгоспу «Росія». Із 6578 га сільськогосподар­ських угідь орна земля складає 4481 га. Це - багатогалузеве господарство з розвинутим рільництвом, тваринництвом, виноградарство. За
трудові успіхи орденами і медалями СРСР нагороджено 9 чоловік, серед них бригадира рільничої бригади Н. С. Щербину удостоєно ордена Леніна. У 1968 році тут побудовано механізова­ний пункт для одночасної відгодівлі понад 40 тисяч бройлерів.
У селі є середня школа, в якій З0 учителів навчають 367 учнів. При школі відкрито інтер­нат на 70 місць. Є будинок культури із залом на 400 місць, бібліотека з фондом 9,7 тис. книжок, кінотеатр, медпункт, 2 дитячі, комбінати, відділення зв'язку, три магазини, їдальня, ком­бінат побутового обслуговування.
Партійна організація об'єднує 60 комуністів, комсомольська - 29 членів ВЛКСМ.
Засноване село 1865 року. Радянську владу встановлено у січні 1918 року. У 1945 році село перейменоване у Воробйове на честь коли їх­нього секретаря Євпаторійського райкому пар­тії, а в роки Великої вітчизняної війни – політпрацівника, батальйонного комісара М. В. Воробйова, який загинув у боях за Батьківщину. На фронтах Великої Вітчизняної війни з німецько-фашистськими загарбниками билися 34 жителі села, всі вони нагороджені орденами і медалями СРСР. Загинуло в боротьбі з воро­гом 15 чоловік. У 1967 році в центрі села споруджено обеліск на честі, воїнів-односельців, які полягли в боях за Батьківщину.

.

Воробйове - cучасна карта