Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Іллінка

Іллінка- село, центр сільської Ради. Розташована за 20 км від районного центру і за 22 км від залізничної станції П'ятиозерна на лі­нії Красноперекопськ-Джанкой. Дворів - 397. Населення - 1482 чоловіка. Сільській Раді також підпорядковані населені пункти Воронцівка, Кур­ганне, Сокіл, Трактове.
У Іллінці міститься центральна садиба рад­госпу «Штурм Перекопу», за яким закріплено 6550 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 5473 га орної землі, з них 3441 га зрошується водами Північно-Кримського каналу. Основний напрям господарства - вирощування рису і мо­лочне тваринництво. За трудові успіхи 75 пере­довиків радгоспу нагороджено орденами й меда­лями СРСР, у т. ч. орденом Трудового Червоного Прапора – свинарок А. А. Підвальну, С. М. Мук­нич і рисівника Г. П. Стрельчук.
Є середня школа, у якій працюють 35 учите­лів і навчаються 500 дітей, літній кіномайдан­чик, бібліотека з фондом 13,6 тис. книжок, медпункт, дитячий комбінат, 3 магазини, їдальня, ощадна каса, відділення зв'язку.
Партійна і комсомольська організації об'єд­нують 48 комуністів і 59 членів ВЛКСМ.
Виникло село 1912 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Вели­кої Вітчизняної війни билися з ворогами 26 жи­телів села, всі вони нагороджені орденами й медалями СРСР. Полеглим воїнам-односельцям споруджено пам'ятник.
Поблизу Іллінки виявлено залишки поселен­ня та кургани доби бронзи.

.

Іллінка - cучасна карта