Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Урожайне

Урожайне - село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 13 км від районного центру і заліз­ничної станції Краснофлотська. Дворів - 300. Населення - 1065 чоловік. Сільській Раді також під­порядковані населені пункти Лиманка і Присивашне.
В Урожайному розміщена центральна садиба колгоспу «Нове життя», за яким закріплено 2591 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1809 га орної землі. Основний напрям господар­ства - рослинництво і тваринництво. Діє пекар­ня. За успіхи в праці 17 чоловік нагороджено орденаліи й медалями СРСР, серед них голову колгоспу М. Г. Тарасова - орденом Леніна, за­відуючу молочнотоварною фермою І. Є. Ткаченко і бригадира рільничної бригади С. О. Карохіна - орденом Жовтневої Революції.
У селі є середня школа, де 23 вчителі навча­ють 310 дітей, будинок культури із залом на 400 місць, бібліотека з книжковим фондом 15 тис. примірників, медпункт, дитячі ясла, 2 магазині пошта, ощадкаса.
Партійна організація об'єднує 39 комуністів, комсомольська - 43 членів ВЛКСМ.
Заснування села належить до 1873 року. Ра­дянську владу встановлено в січні 1918 року, 1920 року організовано колгосп «Нове життя». Під час Великої Вітчизняної війни проти німе­цько-фашистських загарбників билися 57 жите­лів, з них 52 за виявлені мужність і героїзм нагороджені орденами й медалями СРСР. 23 чо­ловіка загинули смертю хоробрих.

.

Урожайне - cучасна карта