Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Мар’янівка

Мар'янівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 7 км від районного центру і залізничної станції Урожайна. Через село прохо­дить Красногвардійська вітка Північно-Кримського каналу. Дворів - 305. Населення - 1058 чоловік. Сільській Раді також підпорядковані населені пункти Данилівка, Ульяновка, Щербакове і Якимівка.
У Мар'янівці міститься центральна садиба колгоспу ім. XXI з'їзду КПРС, за яким закріплено 5754 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 4662 га орної землі. Господарство - багатогалузеве. Спеціалізується на тваринництві, садівництві, виноградарстві, овочівництві і виробництві зерна. Діють консервний завод переробки овочів і фруктів потужністю 3 млн. умовних банок на рік, холодильник місткістю 500 тонн, ремонтна майстерня, млин, пекарня, комбікормовий завод.
У восьмирічній школі Мар'янівки З0 учителів навчають 400 учнів. У селі працюють клуб, літній кінотеатр, бібліотека з фондом близько 5 тис. книжок, дитячі ясла і садок, 2 магазини. Діє водопровід.
Партійна організація об'єднує 40 комуністів, комсомольська - 26 членів ВЛКСМ.
Виникнення села належить до 50-х років XIX ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. У Великій Вітчизняній війні брало участь 55 чоловік, з них 22 полягли у боротьої з ворогом. Всіх учасників війни нагороджено орденами і медалями СРСР. На честь воїнів-односельців, які віддали життя за свободу і незалежність Батьківщини, встановлено пам'ятник.

.

Мар’янівка - cучасна карта