Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Рощине

Рощине - село, центр сільської Ради. Розташоване за 10 км від районного центру та за­лізничної станції Джанкой, за кілометр від автошляху Москва-Сімферополь. Дворів - 159. Населення - 980 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Ближьогородське, Дорожнє, Кіндратове, Краснодольне, Озерне, Рубинівка, Сєрноводське й Совєтське.
У Рощиному міститься центральна садиба радгоспу ім. Тімірязєва, за яким закрішцміи 5289 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3460 га орної землі. Господарство - багатогалузеве. Спеціалізується на виробництві молока, м'яса, зер­на, вирощуються також виноград, овочі, фрукти. Працює томатний цех. 1972 року за зразкове утримання культурних пасовиськ радгосп відзначено бронзовою медаллю та дипломом 2-го сту­пеня ВДНГ СРСР. За самовіддану працю 15 робітників і службовців радгоспу удостоєно орденів і медалей СРСР, серед них директора радгоспу В. С. Чалого - ордена Леніна. Головному агроному радгоспу, заслуженому агроному УРСР В. О. Краснобаєву присвоєно звання Героя Соціа­лістичної Праці.
У середній школі села навчаються 530 учнів і працюють 32 вчителі. До послуг жителів - бу­динок культури із залом на 600 місць, бібліотека з книжковим фондом 10 тис. примірників, дільнична лікарня, дитячий комбінат, пошта, буди­нок побуту, магазин, їдальня.
У партійній і комсомольській організаціях села - 31 комуніст і 18 членів ВЛКСМ.
Рощине виникло 1958 року.

.

Рощине - cучасна карта