Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Почетне

Почетне - село, центр сільської Ради, розташоване за 7 км від районного центру та за 6 км від залізничної станції П'ятиозерна. За 3 км від села проходить траса Північно-Кримського каналу, за 2 км - автошлях Сімферополь -
Херсон. Дворів - 324. Населення - 1104 чоловіка. Сільській Раді також підпорядковане село П'яти­хтка.
На території Почетного міститься центральна садиба радгоспу «50 років Жовтня», за яким закріплено 4240 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3376 га орної землі. Зрошуються 2116 га. Господарство спеціалізується на м'ясо-молочному тваринництві, вирощується також рис. Діє холодильник місткістю 500 тонн. З 1969 року радгосп є учасником ВДНГ, за високі врожаї рису його відзначено дипломом 2-го ступеня виставки. Понад 50 працівників радгоспу за тру­дові успіхи нагороджено орденами й медалями Радянського Союзу.
У восьмирічній школі 16 учителів навчають 310 учнів. Є клуб на 350 місць, бібліотека з фон­дом 8,5 тис. книжок, літній кіномайданчик, фельд­шерсько-акушерський пункт, дитячі ясла, відді­лення зв'язку, ощадкаса, 3 магазини, їдальня.
Партійна організація села налічує 45 комуністи, комсомольська - 27 членів ВЛКСМ.
Виникло село 1925 року. Проти фашистів на фронтах Великої Вітчизняної війни билися 67 жителів, з них загинуло 26 чоловік. За бойові заслуги 24 односельців нагороджено орденами й медалями Радянського Союзу. На братській могилі в центрі Почетного встановлено обеліск Слави на честь 42 радянських воїнів, які заги­нули під час визволення села від гітлерівців у 1944 році.

.

Почетне - cучасна карта