Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Берегове

Берегове - село, центр сільської Ради, роз­ташовано на березі Феодосійської затоки, за 50 км від районного центру і за 5 км від заліз­ничної станції Айвазовська, Через село прохо­дить автошлях Сімферополь - Керч. Дворів -
435. Населення - 1204 чоловіка. Сільській Раді також підпорядковані населені пункти Ближні Комиші, Дальні Комиші й Степове.
У Береговому розміщена центральна садиба птахофабрики ім. Кірова, за якою закріплено 7207 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3562 га орної землі. У господарстві розвинуто також рільництво (вирощуються зернові, вино­град, тютюн) і тваринництво. За успіхи у праці 25 чоловік нагороджено орденами та медалями СРСР.
Тут є восьмирічна школа, де навчаються понад 200 дітей і працюють 15 учителів, клуб з кіноустановкою, бібліотека з фондом 9,9 тис. книжок, медпункт, дитячий садок, 3 магазини, їдальня, побутовий комбінат.
Партійна організація села об'єднує 40 членів КПРС, 68 молцдих трудівників є членами ВЛКСМ.
Село виникло 1816 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. 211 жителів села билися на фронтах Великої Вітчизняної війни за свободу і незалежність Батьківщини, 109 з них загинули на полі бою, 28 учасників наго­роджено орденами та медалями СРСР. У грудні 1941 року тут висадилися підрозділи Феодосійського десанту. Загиблим його учасникам встановлено пам'ятник.
На території сіл Берегового і Дальніх Коми­шів виявлені залишки поселення доби неоліту і двох поселень скіфських часів.

.

Берегове - cучасна карта