Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Орлівське

Орлівське - село, центр сільської Ради. Розташоване за 29 км від районного центру, за 9 км від залізничної станції Воїнка. Дворів - 315. Населення - 965 чоловік. Сільській Раді також підпорядковані населені пункти Знам'ян­ка, Новомиколаївка, Шатри.
В Орлівському міститься центральна садиба радгоспу «Красноперекопський», за яким закріп­лено 4808 га сільськогосподарських угідь, у і. ч. орної землі 4249 га. Водами Північно-Кримського каналу і глибоководних свердловин зрошується 1689 га. Основний напрям господарства - овочево-молочний. За трудові успіхи орденами й меда­лями СРСР нагороджено 8 чоловік.
У селі є восьмирічна школа (21 учитель, 357 учнів), будинок культури із залом на 250 місць, бібліотека з фондом 9,8 тис. книжок, медпункт, дитячий комбінат, АТС, магазин.
Партійна організація об'єднує 50 комуністів, комсомольська - 33 члени ВЛКСМ.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року. 107 жителів села брали участь у Великій Вітчиз­няній війні, з них 68 чоловік загинули, 39 -відзназначено орденами й медалями СРСР. На честь воїнів, які полягли під час визволення села від гітлерівців, споруджено пам'ятник.

.

Орлівське - cучасна карта