Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Цвіточне

Цвіточне - село, центр сільської Ради. Розташоване за 16 км від районного центру і за 35 км від залізничної станції Сімферополь. Дворів - 599. Населення - 1829 чоловік. Сільській Раді також підпорядковане село Долинівка.
У Цвіточному міститься центральна садиба колгоспу «Україна», за яким закріплено 8145 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 4969 га орної землі. Колгосп спеціалізується на садівництві і виноградарстві. За успіхи в праці 135 колгосп­ників нагороджено орденами та медалями СРСР, серед них ордена Жовтневої Революції удосто­єна М. К. Чумак, ордена Трудового Червоного Прапора - М. І. Нагорна та Г. М. Михоревич. Працюють колгоспні майстерні для ремонту сільгоспмашин, кузня, холодильник для зберігання фруктів та винограду місткістю 500 тони, кон­сервний цех, винозавод.
У селі є середин школа, де навчаються 425 учнів та працюють 29 учителів, клуб із стаціо­нарною кіноустановкою, бібліотека з фондом 9419 книжок, фельдшерсько-акушерський пункт, дитсадок-ясла, 6 магазинів, побутовий комбінат.
Партійна організація налічує 89 комуністів, комсомольська - 66 членів ВЛКСМ.
Засноване село 1769 року. Радянську владу встановлено у січні 1918 року. 184 жителі села брали участь у Великій Вітчизняній війні, 29 з них загинуло, 156 - удостоєні орденів та меда­лей СРСР. У роки фашистської окупації жителі зберегли погруддя В. І. Леніна, яке було вста­новлено в селі до десятої річниці від дня смерті Ілліча.
Поблизу Цвіточного виявлено залишки скіфських городища і поселення, а також поселення VIII-XV століть.

.

Цвіточне - cучасна карта