Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Урожайне

Урожайне - село, центр сільської Ради, розташоване за 14 км від Сімферополя, за 8 км від залізничної станції Острякове, біля автошля­ху Москва-Сімферополь. Дворів - 713. Населення - 2414 чоловік. Сільраді також підпорядковане село Живописне. В Урожайному розміщена центральна садиба і відділок радгоспу «Урожайний», за яким закріплено 4544 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2556 га орігоі землі. Основний напрям господарства - овоче-молочиий.
У селі є восьмирічна і початкова школи, в яких навчаються. 498 учнів і працюють 46 учи­телів, будинок культури із залом на 500 міст, бібліотека з книжковим фондом 13,5 тис. примірників, лікарня на 25 ліжок, 2 дитячих ясел З магазини.
Партійна організація Урожайного об'єднує 67 комуністів, комсомольська - 98 членів ВЛКСМ.
Засноване село наприкінці XVIІІ ст.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
На фронтах Великої Вітчизняної війни проти німецько-фашистських загарбників билися 226 жителів, з них 82 за бойові подвиги нагороджені орденами й медалями СРСР. 121 чоловік загинув смертю хоробрих.
Поблизу Урожайного виявлено скіфське городище.

.

Урожайне - cучасна карта