Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Мічурінське

Мічуринське - село, центр сільської Ради. Розташоване за 13 км від Білогірська. До заліз­ничної станції Сімферополь - 55 км. Дворів - 199. Населення - 706 чоловік. Сільраді підпоряд­коване село Лічебне.
У Мічурінському міститься центральна са­диба колгоспу ім. Мічуріна, за яким закріплено 3213 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2439 га орної землі. Господарство спеціалізується на вирощуванні фруктів, винограду, тютюну та ово­чів. 79 колгоспників за успіхи в праці нагоро­джено орденами та медалями Союзу РСР, серед них ордена Леніна та ордена Трудового Черво­ного Прапора удостосно Г. Ф. Кискину, ордена Жовтневої Революції -П. Г. Прядупенка, М. Ф. Новохатську, ордена Трудового Червоного Прапора- - І. Г. Самбурського, Л. Г. Богатирьова.
У селі є середня школа, в якій навчаються 338 учнів та працюють 26 учителів, клуб із стаціонарною кіноустановкою, бібліотека з книжковим фондом 8,5 тис. томів, фельдшерсько-акушерський пункт, дитсадок, магазин, їдальня, майстерня побутового обслуговування.
Партійна організація колгоспу налічує 46 ко­муністів, комсомольська - 41 члена ВЛКСМ.
Засноване село 1769 року. Радянську владу встановлено у січні 1918 року. На фронтах Вели­кої Пітчизпяної війни билися ворогом 96 жи­телів села, 47 з них віддали життя за визво­лення Батьківщини, 39 чоловік удостосно орде­нів і медалей Радянського Союзу.

.

Мічурінське - cучасна карта