Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Колодязне

Колодязне - соло, центр сільської Ради, Розташоване за 18 км від районного центру і за 18 км від залізничної станції Елеваторна. Дво­рів -З56. Населення - 1214 чоловік. Сільраді підпорядковані населені, пункти Азов, Докучаеве, Низове, Пологи й Холмове.
У Колодязному міститься центральна садиба Красноармійської птахофабрики. За господарст­вом закріплено 12 321 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 10 182 га орної землі. Розвиваються тваринництво і рільництво. За трудові успіхи відзначено орденами й медалями СРСР 91 чоло­віка, серед них орденом Леніна - доярку М. Д. Соломоненко, орденом Жовтневої Револю­ції – доярку А. Ф. Захарову.
Діє восьмирічна школа, у якій 16 учителів навчають 250 дітей, будинок культури із залом на 400 місць, клуб, літній кінотеатр, біб­ліотека з фондом 8,5 тис. книжок, амбулаторія, лікарня, аптека, три магазини, пошта, ощадна каса, комбінат побутового обслуговування, їдальня. Є водопровід.
Партійна організація об'єднує 56 комуністів, комсомольська - 42 членів ВЛКСМ.
Засноване село 1912 року.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни 14 жите­лів села билися з ворогом у партизанському за­гоні, 53 - на фронтах, з них 28 загинуло в бо­ротьбі з німецько-фашистськими загарбниками, нагороджено орденами і медалями Союзу РСР 42 чоловіка.

.

Колодязне - cучасна карта