Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Медведеве

Медведеве - село, центр сільської Ради. Розташоване за 38 км від районного центру та
57 км від залізничної станції Євпаторія. Дворів - 621. Населення - 2503 чоловіка. Сільраді підпорядковане селище Озерівка.
За радгоспом «Прибережний», центральна са­диба якого розміщена в Медведевому, закріплено 11 369 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 918 га орної землі та 1860 га виноградних плантацій. Спеціалізується господарство на виногра­дарстві й тваринництві. Є завод первинного виноробства. За успіхи в праці орденами й меда­лями Союзу РСР нагороджено 97 робітників радгоспу.
У середній школі села 49 учителів навчають 677 дітей. Є кінотеатр на 750 місць і літній кіномайданчик. Бібліотека з фондом 13,9 тис. книжок, дільнична лікарня, дитячий садок, поштове від­діленая, побутовий комбінат, 4 магазини, їдальня.
Партійна і комсомольська організації об'єд­нують 107 комуністів і 226 членів ВЛКСМ.
Запитане село в 20-х роках XX ст.
За виявлені мужність і відвагу в роки Вели­кої Вітчизняної війни нагороджено орденами і медалями 86 жителів села. На честь воїнів-односельців, які полягли в роки громадянської і Великої Вітчизняної воєн, встановлено два обе­ліски Слави.
Біля Озерівки виявлено залишки скіфського поселення.

.

Медведеве - cучасна карта