Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Іллічеве

Іллічеве - село, центр сільської Ради. Розташоване за 3 км від районного центру і залізничної станції Сім Колодязів, за 11 км від Азов­ського моря. Дворів - 455. Населення - 1532 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Калинівка, Рибне, Уварове.
В Іллічевому міститься центральна садиба колгоспу «Заповіт Ілліча», за яким закріплено 4261 га ськогосподарських угідь, у т. ч. 2669 га орної землі. Це - багатогалузеве господарство, в якому переважає виноградарство і птахівництво. Розвинуті також рільництво і тваринництво. Є холодильник на 500 тонн, ремонтні майстерні. За успіхи в праці 53 трудівників на­городжено орденами й медалями Союзу РСР.
В селі є восьмирічна школа, де 15 учителів навчають 270 учнів, клуб на 280 місць, бібліоте­ка з фондом 11,2 тис. книжок, медпункт, 2 дитя­чих ясел, 2 чагазиии, побутові майстерні.
У партійних і комсомольських організаціях на обліку перебувають 41 комуніст і 60 членів ВЛКСМ.
Виникло село в 40-х роках XIX ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни воювали 155 жителів села, з них 54 полягли в боротьбі проти німецько-фашистських загарбників, 124 відзначені орденами і медалями Радянського Союзу. У селі встановлено пам'ятник воїнам, які загинули в роки громадянської і Великої Вітчизняної воєн. Поблизу Іллічевого виявлено кургани доби бронзи і скіфські, а неподалік Калинівки, Рибного й Уварового - залишки трьох античних поселень і могильника ІV-II ст. до н. ери.

.

Іллічеве - cучасна карта