Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Найдьонівка

Найдьонівка - село, центр сільської Ради, розташоване за 50 км від районного центру і за 25 км віт залізничної станції Елеваторна. Дворів – 161. Населення - 1275 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Золоте, Орлівка, Підгірне.
Заа колгоспом ім. Н. І. Чапаєва, центральна садиба якого розміщена у Найдьонівці, закріплено 6730 га сільськогосподарських угідь, у т. ч.
5485 га орної землі. Це - багатогалузеве господарство з розвинутим рільництвом і тваринництвом. Провідною галуззю тваринництва є вівчарство. За успіхи в праці нагороджено ордена­ми і медалями 37 чоловік.
У середній школі села 31 учитель навчає 435 учнів. У Найдьонівці за останні роки здійс­нено велике культурно-побутове й господарське будівництво - зведено будинок культури із залом на 450 місць, спортивний зал, дитячий садок, три магазини, їдальню, побутову майстерню. Є дільничім лікарня, аптека, відділення зв'язку. Діє водопровід.
На обліку у партійній організації перебувають 48 комуністів, у комсомольській - 63 чоловіка.
Виникло село 1886 року. Радянську владу встановлено у січні 1918 року. На фронтах Ве­ликої Вітчизняної війни билися з ворогом 15 жи­телів Найдьонівки. Нагороджені орденами і ме­далями 5 чоловік. У селі встановлено обеліск Слави воїнам-односельцям, які віддали життя за Батьківщину.

.

Найдьонівка - cучасна карта