Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Тінисте

Тінисте - село, центр сільської Ради. Розташоване в долині річки Качі, за 16 км від ра­йонного центру і залізничної станції Бахчиса­рай. Через село проходить автошлях Бахчиса­рай-Кача. Дворів - 249. Населення - 709 чоловік. Сільській Раді також підпорядковані на­селені пункти Айвове, Красна Зоря, Некрасовка, Суворове.
У Тінистому міститься центральна садиба колгоспу ім. В. І. Леніна, за яким закріплено 2695 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 798 га орної землі. Основний виробничий напрям гос­подарства - виноградарство і садівництво. Роз­винуті також зернове господарство і тваринництво. У селі є винозавод, консервний цех, холодильник для зберігання фруктів місткістю 1000 тонн, механічні майстерні. За успіхи в роз­витку сільського господарства колгосп 1968 року відзначено дипломом 2-го ступеня ВДНГ СРСР, орденами і медалями Союзу РСР нагороджено 12 жителів села, серед них орденом Леніна – садівника А. М. Овдину.
У середній школі села 16 учителів навчають 320 дітей. Є будинок культури із залом на 350 місць, бібліотека з книжковим фондом 12 тис. примірників, лікарський пункт, дитячий садок, павільйон побутового обслуговування, хлібопе­карня, магазин, їдальня.
Село виникло у середині XVII ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Поблизу Айвового знайдено крем'яні зна­ряддя праці доби раннього палеоліту, біля Крас­ної Зорі - пізньоскіфське городище.

.

Тінисте - cучасна карта