Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Скворцове

Скворцове - село, центр сільської Ради. Розташоване за З0 км від Сімферополя, за 12 км від найближчої залізничної станції Саки, на ав­тошляху Сімферополь-Євпаторія. Дворів -392. Населення - 1443 чоловіка. Сільраді підпорядко­вані населені пункти Волниете, Колодязне, Між­гірне й Передове.
У Скворцовому розміщена центральна садиба радгоспу «Сонячний», за яким закріплено 8108 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3826 га орної землі. Господарство спеціалізується на вироб­ництві винограду. Діє холодильник місткістю 1000 тонн. За успіхи в праці 11 чоловік нагоро­джено орденами й медалями СРСР.
В селі є восьмирічна школа, в якій 25 учите­лів навчають 340 учнів, будинок культури із за­лом на 450 місць, літній кінотеатр, бібліотека з книжковим фондом 8 тис. примірників, медичний та ветеринарний пункти, дитячий садок, 3 мага­зини, їдальня.
Партійна організація Скворцового об'єднує 52 комуністи, комсомольська - 111 членів ВЛКСМ.
Засноване село 1865 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. У 1934 році кол­госп відвідав М. І. Калінін, він виступив з про­мовою на колгоспних зборах. В пам'ять про це на будинку сільського клубу встановлено мемо­ріальну дошку.

.

Скворцове - cучасна карта