Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Родникове

Родникове - село, центр сільської Ради, розташоване за 14 км від Сімферополя, за 8 км від найближчої залізничної станції Бітумна, біля автошляху Сімферополь-Євпаторія. Дворів - 351. Населення -1282 чоловіка. Сільраді підпо­рядковані населені пункти Аркадіївка, Кубан­ське, Курганне, Новий Мир й Шафранне.
У Родннковому розміщена центральна садиба радгоспу «Родниковий», за яким закріплено 5953 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 4317 га орної землі. Господарство спеціалізується на виробництві овочів і молока.
В селі є восьмирічна школа, в якій 18 вчите­лів навчають 190 учнів, бібліотека з книжковим фондом понад 10 тис. примірників, медпункт, дитячі ясла, 2 магазини, їдальня.
У партійній організації Родникового - 47 комуністів, у комсомольській - 59 членів ВЛКСМ.
Соло засноване у XVIII ст.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
На фронтах Великої Вітчизняної війни проти німецько -фашистських загарбників билися 128 жителів села, з них 45 нагороджено орденами й медалями СРСР за виявлені мужність і від­вагу. 35 чоловік полягли за свободу і незалеж­ність Батьківщини.
Біля Родникового виявлено кремінні знаряд­дя праці доби раннього палеоліту й поселення VIII-X століть.

.

Родникове - cучасна карта