Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Стальне

Стальне - село, центр сільської Ради. Розташоване за 14 км від районного центру і залізничиої станції Джанкой. Дворів - 365. Населен­ня- 1561 чоловік. Сільській Раді підпорядковані населені пункти Многоводне, Новокостянтинівка. Новофедорівка, Озерки, Прозрачне, Рідне.
У Стальному розміщена центральна садиба колгоспу ім. Леніна, за яким закріплено 7653 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 5614 га орної землі. Вирощуються зернові культури, розвинуті також тваринництво, садівництво, виноградар­ство, овочівництво. Діють винний та консервний цехи, холодильник місткістю 1500 тонн і млин. За успіхи у праці 7 чоловік нагороджено орденами та медалями СРСР, серед них ланковий-кукурудзівник Д. Я. Гугало удостоєний ордена Леніна.
У селі є середня школа, в якій навчаються 610 учнів ї працюють 34 вчителі, будинок культури із залом на 500 місць, бібліотека з книжковим фондом 12,8 тис. примірників, медичний пункт, відділення зв'язку, побутова майстерня, магазини.
Партійна організація села об'єднує 53 кому­ністів, комсомольська - 46 членів ВЛКСМ.
Відоме село з XVIII століття.
Радянську владу в селі встановлено 12 січня 1918 року.
У Стальному є пам'ятник В. І. Леніну.

.

Стальне - cучасна карта