Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Вишнівка

Вишнівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 20 км від районного центру, за 12 км від залізничної станції Воїнка, на авто-шляху Красноперекопськ - Джанкой. Дворів - 344. Населення - 1243 чоловіка. Сільській Раді також підпорядковані населені пункти Зелена Нива, Красноармійське, Кріпке, Надеждине, Смушкіне, Уткине.
У Вішнивці міститься центральна садиба радгоспу «Дніпровський», за яким закріплено 6210 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 4192 га орної землі. Основний напрям господарства - молочне тваринництво і вирощування рису. За трудові успіхи 10 чоловік нагороджено орденами й меда­лями Радянського Союзу.
В селі є восьмирічна школа, де 16 учителів навчають 200 учнів, клуб, літній кіномайданчик, бібліотека з фондом 7 тис. книжок, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячий садок, поштове відділення, АТС, філіал ощадної каси, 2 магазини, їдальня.
На обліку в партійній організації - 35 комуністів, у комсомольській - 15 членів ВЛКСМ. Село виникло в 1919 році. На фронтах Великої Вітчизняної війни билися з ворогом 48 жителів села, 37 з них загинуло, 11 чоловік нагороджено орденами й медалями СРСР. Споруджено пам'ятник воїнам односельцям, полеглим у боях за Батьківщину.
Поблизу Вишнівки виявлено залишки посе­лень доби неоліту (V тис. до н. о.), міді, бронзи і скіфського часу. В численних курганах дослі­джено поховання періоду бронзи і скіфські. Поблизу села знайдено унікальну кам'яну статую скіфського воїна.

.

Вишнівка - cучасна карта