Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Вересаєве

Вересаєве - сeло, центр сільської Ради, роз­ташовано за З0 км від районного центру і за 1.5 км від залізничної станції Євпаторія. Дво­рів- 312. Населення - 1003 чоловіка. Сільраді підпорядковані також населені пункти Глінка й Самсонове.
У Вересневому міститься центральна садиба виноградарського радгоспу «Євпаторійський». Із 5167 га сільськогосподарських угідь господар­ства орної землі - 2738 га. У 1985 році в рад­госпі став до ладу завод первинного виноробства. За успіхи в праці 21 трудівника нагороджено орденами й медалями Радянського Союзу.
У селі є восьмирічна школа, у якій навчаються 245 дітей і працюють 16 вчителів, бібліо­тека з книжковим фондом 7 тис. примірників, клуб з широкоекранною кіноустановкою, медич­ний пункт, дитячий комбінат, продовольчий і промтоварний магазини, їдальня, комбінат по­бутового обслуговування, відділення зв'язку.
Партійна організація об'еднуо 59 комуністів, комсомольська - 37 членів ВЛКСМ.
Засноване село 1927 року. На фронтах Вели­кої Вітчизняної війни билися з ворогом 97 жи­телів села, 27 з них полягли у боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками, нагороджено орденами і медалями 39 чоловік. На честь воїнів-односельців, які загинули смертю хоробрих, встановлено обеліск
.

.

Вересаєве - cучасна карта