Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Братське

Братське - село, центр сільської Ради. Розташоване за 25 км від районного центру, за 12 км від залізничної станції Воїнка на лінії Красноперекопськ -Джанкой. Дворів - 288. Населення – 1081 чоловік. Сільській Раді також підпорядковані населені пункти Березівка, Долинка, Новопавлівка, Полтавське, Сватове.
У Братському міститься нейтральна садиба радгоспу «Орловський». За господарством закріплено 5223 га сількогосподарських угідь, у т. ч. 4461 га орної землі, з них зрошується 2430 га.
Основний напрям господарства - зерно-м'ясо-молочний. За успіхи в праці З0 трудівників радгоспу нагороджені орденами й медалями СРСР, серед них ордена Леніна удостоєна Т. Л. Калинська.
Є восьмирічна школа, в якій 19 учителів навчають 308 дітей, бібліотека в книжковим фон­дом 11,6 тис. примірників, будинок культури із залом на 400 місць, медпункт, 2 магазини.
В партійній і комсомольській організаціях села - 24 комуністи і 64 члени ВЛКСМ.
Виникло село 1907 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни билися з ворогом 22 жителі села, всі вони удостоєні орденів і медалей СРСР.
У селі встановлено пам'ятник В. І. Леніну. Біля Долинки виявлено залишки поселення доби неоліту, сарматського поховання й ранньо-середньовічного могильника.

.

Братське - cучасна карта