Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Далеке

Далеке - село, центр сільської Ради. Розташоване за 40 км від районного центру і за 60 км від залізничної станції Євпаторія. Дво­рів - 227. Населення - 752 чоловіка. Сільраді підпорядковані також населені пункти Володи­мирівка, Грізне, Журавлівка, Зоряне й Сєверне.
У Далекому розміщена центральна садиба багатогалузевого радгоспу «Дальній», за яким закріплено 14 814 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 8969 га орної землі. Вирощують зернові й олійні культури, виноград. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. За трудові успіхи орде­нами і медалями нагороджено 91 чоловіка, серед них ордена Жовтневої Революції удостоєно ди­ректора радгоспу Б. А. Демуса.
На території села - середня школа, в якій 31 вчитель навчає 474 учні, будинок культури із залом на 360 місць, бібліотека з фондом 10 тис. книжок, медичний пункт, 3 магазини.
Партійна організація об'єднує 49 комуністів, комсомольська - 119 членів ВЛКСМ.
Перша згадка про село належить до XVI ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни билися з німецько-фашистськими загарбниками 144 жи­телі села, з них 59 відзначено орденами й ме­далями, 48 загинуло. Встановлено обеліск на честь воїнів-односельців, які віддали життя за Батьківщину.
Поблизу Володимирівки виявлено залишки скіфського городища.

.

Далеке - cучасна карта