Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Слов’янське

Слов'янське - село, центр сільської Ради. Розташоване за 17 км від районного центру і за 94 км від залізничної станції Євпаторія. Дворів - 284. Населення - 930 чоловік. Сільраді підпорядковані також населені пункти Аврора, Вог­ні, Дивне й Кукушкине.
У Слов'янському міститься центральна садиба і відділок радгоспу ім. Т. Г. Шевченка. За радгоспом закріплено 5340 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2100 га орної землі. Господарство спеціалізується на виробництві м'яса, молока і зерна. За успіхи в праці 36 трудівників села нагороджено орденами і медалями СРСР.
В селі є восьмирічна школа, в якій 17 учителів навчають 150 учнів, клуб на 200 місць, бібліотека з фондом 8 тис. книжок, фельдшер­ський пункт, дитсадок-ясла, відділення зв'язку, ощадкаса, побутовий комбінат, магазини. Діє водопровід.
Партійна організація об'єднує 60 комуністів, комсомольська 45 членів ВЛКСМ.
Виникло село 1932 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни боролося з німецько-фашистськими загарбниками 69 жителів села, з них 9 загинуло 60, нагороджено орденами і меда­лями Радянського Союзу. Під час війни в селі діяла розвідувальна партизанська група, якою керуваі О. П. Кім, розстріляний фашистами в 1943 році. Встановлено обеліск на честь воїнів-односельців, які віддали своє життя за визво­лення Батьківщини.

.

Слов’янське - cучасна карта