Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Красногірка

Красногірка - село, центр сільської Ради. Розташована за 7 км від районного центру і залізничної станції Сім Колодязів. За півкілометра від села проходить автошлях Керч-Феодосія. Дворів - 304. Населення - 1134 чоловіка. Сільській Раді також підпорядковані населені пункти Вулканівка, Кірове, Корольове, Краснофлотське, Ярке.
У Красногірці міститься центральна садиба колгоспу «Червоний прапор», за яким закріплено 5508 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3497 га орної землі. У господарстві розвинуті
рослинництво і тваринництво. Є ремонтні май­стерні. За трудові успіхи 46 чоловік нагороджено орденами і медалями СРСР.
В селі є восьмирічна школа, в якій навчають­ся 236 учнів і працюють 15 учителів, клуб на І00 місць з кіноустановкою, бібліотека з фондом 6,7 тис. книжок, медпункт, дитячий садок, 2 ма­газини, їдальня, ощадна каса, відділення зв'язку. Партійна організація об'єднує 42 комуністів, комсомольська - 55 членів ВЛКСМ.
Виникло село в 40-х роках. XIX ст. У січні 1918 року в ньому встановлено Радянську вла­ду. На фронтах Великої Вітчизняної війни боровся проти фашистів 31 житель села, 15 чоло­вік загинули, 14 - відзначено орденами й меда­лями Радянського Союзу. В центрі села встановлено пам'ятник воїнам-односельцям, що полягли в боях за Батьківщину.
Поблизу Кірового виявлено залишки двох поселень доби ранньої і пізньої бронзи.

.

Красногірка - cучасна карта