Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Молочне

Молочне - село, центр сільської Ради. Розташоване за З0 км від районного центру, за 16 км від залізничної станції Євпаторія і за 3 км під автошляху Євпаторія-Чорноморське. Дворів - 582. Населення - 1959 чоловік. Сільраді підпо­рядковані також населені пункти Абрикосівка й Вітине.
У Молочному міститься центральна садиба радгоспу «Береговий», за яким закріплено 6998 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 4722 га орної землі. Господарство спеціалізується на м'ясо-молочному тваринництві. В 1965 році введено в експлуатацію холодильник місткістю 500 тонн фруктів та ягід. 1962 року радгосп удостоєно диплома 1-го ступеня ВДНГ СРСР. За успіхи в праці 26 робітників і спеціалістів господарства нагороджено орденами і медалями, серед них орденом Леніна - бригадира Д. М. Нікітіна, орде­ном Жовтневої Революції - директора радгоспу В. Т. Герасимова.
У селі працюють середня школа, в якій 33 учителі навчають 596 дітей, будинок культури, літній кінотеатр, бібліотека з фондом 7 тис. кни­жок. лікарня на 35 ліжок, поштове відділення, комбінат побутового обслуговування, готель, їдальня. 1966 року побудовано пансіонат на 150
місць.
Партійа організація об'єднує 112 комуністів, комсомольська - 50 членів ВЛКСМ.
Засноване село 1816 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Ве­ликої вітчизняної війни бився з німецько-фашистськими загарбниками 71 житель села, 55 з них загинуло, 8 чоловік нагороджені орденами і медалями. На честь воїнів-односельців, які загинули за Батьківщину, встановлено стелу.
Недалеко від Молочного виявлено залишки скіфського городища, поблизу Вітиного знайдено святилище того ж часу.

.

Молочне - cучасна карта