Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Чорноземне

Чорноземне - село, центр сільської Ради. Розташоване за 12 км від районного центру і залізничної станції Краснофлотська. Дворів – 285. Населення - 1010 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Алмазне й Октябрське.
У Чорноземному розміщена центральна са­диба радгоспу ім. Ворошилова, за яким закріп­лено 3217 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2799 га орної землі. Господарство спеціалізується на виробництві зерна і тваринницької продукції. За успіхи в праці 14 колгоспників нагороджено орденами й медалями СРСР.
У селі є середня школа, в якій 27 учителів навчають 310 дітей, клуб, бібліотека з книжко­вим фондом 7 тис. примірників, дитячі ясла, З магазини, майстерня побутового обслуговування.
Партійна організація об'єднує 39 комуністів, комсомольська - 130 членів ВЛКСМ.
Засноване село 1892 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Ве­ликої Вітчизняної війни проти німецько-фашист­ських загарбників билися 83 жителі, з них 72 за бойові подвиги нагороджено орденами й ме­далями СРСР. 32 чоловіка полягли в боях за свободу і незалежність Батьківщини. Під час оку­пації тут у 1942-1943 рр. діяла підпільна гру­па, яку очолював Ф. А. Никонов. Він і члени його сім'ї були по-звірячому замучені фаши­стами.

.

Чорноземне - cучасна карта