Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Охотникове

Охотникове - село, центр сільської Ради. Розташоване за 10 км від районного центру і за­лізничної станції Саки. Дворів - 523. Населен­ня - 1457 чоловік. Сільраді підпорядковані також населені пункти Громівка, Кар'єрне, Наумівка, Орлянка і Рунне.
У Охотниковому міститься центральна садиба радгоспу «Озерний». Із 6814 га закріплених за ним сільськогосподарських угідь орна земля складає 3134 га. Це - багатогалузеве господарст­во, яке спеціалізується на виробництві овочів для консервної промисловості. У 1965 році збу­довано консервний завод потужністю 7 млн. умовних банок на рік. За успіхи в праці орде­нами і медалями СРСР нагороджено 7 чоловік, серед них зоотехніка А. С. Бублика удостоєно ордена Трудового Червоного Прапора.
Тільки за останні 10 років на кошти радгоспу побудовано 110 житлових будинків та 2 гуртожитки для робітників і спеціалістів. У селі є середня школа (503 учні, 33 учителі), будується будинок культури із залом на 400 місць, бібліо­тека з фондом 10 тис. книжок, дільнична лікар­ня на 35 ліжок, дитячий комбінат, літній кіно­театр, майстерні побутового обслуговування, їдальня, три магазини.
У селі працюють 65 комуністів та 51 комсо­молець.
Виникло село на початку XX ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. У 1920 році тут створено овочівницький радгосп. На фрон­тах Великої Вітчизняної війни билися з ворогом 72 жителі села, 46 із них загинули в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками, ордена­ми і медалями нагороджені 66 чоловік. На честь воїнів-односельців, які віддали життя за визво­лення Батьківщини, встановлено обеліск.

.

Охотникове - cучасна карта