Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Лобанове

Лобанове - село, центр сільської Ради. Розташоване за 14 км від районного центру. На око­лиці села проходить залізниця Джанкой-Херсон, на території села знаходиться залізнична станція Богемки. Дворів - 403. Населення - 1580 чоло­вік. Сільській Раді також підпорядковані насе­лені пункти Володимирівка, Жилине, Ковильне, Луганське, Мар'їне, Орденоносне, Пробудження, Тутове, Ударне та Ясне.
У Лобановому міститься центральна садиші колгоспу «Батьківщина», за яким закріплено 6680 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 6000 га орної землі. Діють консервний завод потуж­ністю 8 млн. умовних банок за рік, холодилоник на 500 тонн, молокозавод і відділення райоб'єднання «Сільгосптехніки». За самовіддану працю
8 колгоспників  відзначено орденами та медалями СРСР серед них В. Ф. Заевського - орденом Леніна, Г. П. Биченка та О. В. Ілюшину -орденом Жовтневої Революції.
у селі є середня школа, де навчаються 624 учнів і працюють 38 учителів, будинок культури із залом на 550 місць, бібліотека з книжковим фондом 13 тис. примірників, лікарня, дитсадок-ясла, ощадна каса.
У партійній організації села - 52 комуністи, в комсомольській- 208 членів ВЛКСМ.
Село засноване у 1861 році переселенцями Північної Чехії. Звідси і назва колонії Богемка. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. 43 жителі села були учасниками Великої Вітчизняної війни, з них 15 нагороджено орденами і медалями СРСР. В боях за Батьківщину загинуло 8 чоловік.
На околицях Лобанового знайдено залишки знарядь праці доби міді і кургани доби бронзи.

.

Лобанове - cучасна карта