Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Ботанічне

Ботанічне - село, центр сільської Ради. Розташоване за 5 км від районного центру і за 30 км від залізничної станції П'ятиозерна. Зв'язане автошляхами з Євпаторією, Воїнкою, Крас­ноперекопськом. Дворів - 384. Населення - 1294 чоловіка. Сільраді підпорядковані також населені пункти Борисівка, Кумове, Присивашне, Червоне.
У Ботанічному міститься центральна садиба радгоспу «Рисовий», за яким закріплено 5008 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3591 га орної землі. На полях господарства, зрошуваних водами Північно-Кримського каналу, вирощують рис. 70 робітників і службовців радгоспу за трудові Досягнення нагороджено орденами і медалями. Бригадира-рисівника Р. Г. Власьєву нагороджено орденом Леніна. І. О. Башинському присвоєно звання заслуженого чабана УРСР.
В селі є середня школа, в якій навчаються 560 учнів і працюють 19 учителів, клуб із залом на 200 місць, дві бібліотеки з загальним фондом 7 тис. книжок, медпункт, дитячий садок і дитячі
ясла, АТС, пошта, 2 магазини, побутовий комбінат, їдальня. Діє водопровід.
Партійна організація села об'єднує 60 кому­ністів, комсомольська - 65 членів ВЛКСМ.
Засноване село в 60-х роках XIX ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни бився з гітлерівськими загарбниками 81 житель села, 35 загинуло в боротьбі з ворогом, 45 нагороджено орденами і медалями Радянського Союзу. На честь воїнів-односельців, які полягли в боях за Батьківщину, встановлено обеліск.
Поблизу сіл Борисівки і Кумового знайдено залишки скіфських поселень III-II ст. до нашої ери.

.

Ботанічне - cучасна карта