Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Совхозне

Совхозне - село, центр сільської Ради. Роз­ташоване за 2 км від районного центру і за пів­кілометра від залізничної станції П'ятиозерна. Дворів - 307. Населення - 1048 чоловік. Сіль­раді підпорядковані села Кураївка, Рисове, Таврійське.
У Совхозному розміщена центральна садиба дослідно-показового радгоспу «П'ятиозерний». За господарством закріплено 7910 га сільськогос­подарським угідь, у т. ч. 5276 га орної землі. Зрошується водами Північно-Кримського каналу 3826 га. Господарство спеціалізується на м'ясо-молочному тваринництві. Тут вирощується рис.
У 1972 році за трудові успіхи господарство за­несено до «Золотої книги» області. Радгосп є учасником ВДНГ, за ефективне використання зрошуваних земель і високі врожаї рису наго­роджений дипломом 1-го і 2-го ступенів. За доблесну працю 5 передовиків відзначено ордена­ми і медалями СРСР, у т. ч. орденом Леніна нагороджені В. Г. Статкевич та І. М. Пестременко.
Діти навчаються в школах Красноперекопська. В Совхозному є клуб на 200 місць, бібліо­тека з книжковим фондом 10,5 тис. примірників, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячий са­док, їдальня, 2 магазини.
В партійній організації села налічується 40 комуністів, у комсомольській - 50 членів ВЛКСМ.
Село виникло в 1945 році. На фронтах Вели­кої Вітчизняної війни билися з ворогом 32 його жителі, з них 17 - нагороджені орденами й ме­далями Радянського Союзу.

.

Совхозне - cучасна карта