Приозерне - село, центр сільської Ради. Розташоване біля озера Чурбаш, за 52 км від районного центру і за 52 км від залізничної станції Керч-ІІ. Дворів - 1009. Населення – 3342
чоловіка. Сільраді підпорядковані населені пункти Іванівка, Михайлівка, Огоньки, Олександрівка, Челябінцеве.
У Приозерному міститься центральна садиба багатогалузевого колгоспу ім. XIX партз'їзду, за яким закріплено 3732 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2469 га орної землі. За високі досягнення в праці 56 чоловік відзначено орденами й медалями СРСР, серед них доярку Г. М. Сафронову - орденом Леніна і Героя Соціалістичної Праці К. П. Опанасенко - двома орденами Леніна і орденом Жовтневої Революції.
У селі є середня школа, в якій 34 учителя навчають 501 учня, два клуби на 550 місць, дві бібліотеки з фондом 14,3 тис. книжок. За післявоєнні роки зведено близько 650 нових житлових будинків, два медпункти, дитсадок, 2 лазні, 7 магазинів. Партійна і комсомольська організації налічують 40 комуністів і 101 комсомольця.
Виникло село наприкінці XVIII ст. В В січні 1918 року тут було встановлено Радянську владу. В 1928 році в селі створено колгосп «Зміна». З 1952 року він носить ім'я XIX партз'їзду. З 1949 року головою колгоспу є К. Б. Мамонтова, делегат XXIII з'їзду КПРС. 68 жителів билися з ворогом на фронтах Великої Вітчизняної мини, з них 32 чоловіка загинули у боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками, 36 -нагороджені орденами й медалями Радянського Союзу.
Неподалік Іванівки виявлено залишки поселень доби бронзи і середньовічного поселення (VIII-X ст.), досліджувались також рештки могильника і міста-фортеці Боспорського царства Ілурата (І-ІІІ ст.). Залишки городища цього часу є біля сіл Приозерного і Михайлівки, поселень - біля сіл Челябінцевого і Огоньків. Поблизу Огоньків, крім того, в групі курганів «Три брати» розкопано могилу скіфської цариці (IV ст.
Н. е.), похованої в розкішному вбранні з золотими прикрасами.
Дивиться також інші населені пункти району: