Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Правда

Правда - село, центр сільської Ради. Розташована за 7 км під районного центру й за 25 км під залізничної станції Воїнка. Дворів - 400. На­селення - 1320 чоловік. Сільраді підпорядковані також населені пункти Арбузове й Матвіївка.
У Правді міститься центральна садиба кол­госпу «Країна Рад», за яким закріплено 5577 га сільськоїосподарських угідь, у т. ч, 4659 га орної землі, з них 2298 га зрошуваної. Головний на­прям господарства - вирощування зернових культур і молочне тваринництво. Із допоміж­них підприємств є млин, пекарня, холодильник. Колектив колгоспу «Країна Рад» у 1970 році за виконання соціалістичних зобов'язань, узятих на честь 100-річчя з дня народження В. І. Леніна, нагороджено Ленінською Ювілейною По­чесною грамотою ЦК КПРС, Президії Верховної Ради СРСР, Ради Міністрів СРСР і ВЦРПС, від­значено дипломом 2-го ступеня ВДНГ СРСР. За доблесну працю 118 колгоспників відзначено орденами й медалями СРСР, серед них голову колгоспуа. Н. Юрченка і механізатора І. Я. Стоялова - орденом Леніна. 11 учасників ви­ставки удостоєні медалей і дипломів.
У селі в середня школа, де 28 учителів на­вчають 436 учнів, будинок культури із залом на 500 місць, бібліотека з фондом 11 тис. книжок, медпункт, дитячий садок, пошта, 2 магазини.
Партійна і комсомольська організації села об'єднують 51 комуніста й 45 членів ВЛКСМ.
Засноване село 1926 року. Під час Великої Вітчизняної війни 87 жителів билося з ворогом,
з них 41 нагороджено орденами і Агедапнми 36 полягло в боях за Батьківщину. Воїнам, які загинули під час визволення села від німець, фашистських загарбників, споруджено пам'ятник
У Правді встановлено пам'ятник В. І. Леніну

.

Правда - cучасна карта