Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Некрасовка

Некрасовка - село, центр сільської Ради, пімтапіоване за 18 км від районного центру і за­лізничної станції Краснофлотська. Дворів - 382. Населення - 1293 чоловіка. Сільраді підпорядковані населені пункти Барсове, Дмитрівка, Ро­венка й Шарівка.
У Некрасівці розміщена центральна садиба колгоспу ім. Чапаєва, за яким закріплено 4835 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3528 га орної землі. Господарство спеціалізується на виро­щуванні зернових культур і тваринництві. За доблесну працю 8 трудівників нагороджено орденами й медалями СРСР, серед них механізаторів М. І. Бирку й І. А. Кальченка - орденом Леніна.
В селі є середня школа, де навчаються 257 учнів і працюють 24 учителі, будинок культури із залом на 600 місць, бібліотека з книжковим фондом 14 тис. примірників, медпункт, три магазини, їдальня, поштове відділення, ощадкаса.
Партійна організація Некрасовки об'єднує 39 комуністів, комсомольська - 100 членів
ВЛКСМ.
Засноване село 1902 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Вели­кої Вітчизняної війни проти німецько-фашистських загарбників билися 75 жителів, 40 за виявлені мужність і відвагу нагороджено орденами й медалями СРСР. 27 чоловік полягли в боях за свободу і незалежність Батьківщини. Під час гітлерівської окупації тут діяли підпільники, які входили до складу підпільної групи на чолі з Ф. А. Ніконовим.

.

Некрасовка - cучасна карта