Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Маслове

Маслове - село, центр сільської Ради. Розташоване за 8 км від районного центру і за­лізничної станції Джанкой. Дворів - 648. Насе­лення - 1903 чоловіка. Сільській Раді підпоряд­ковані також населені пункти Комсомольське, Міпіне і Суботник.
У Масловому міститься центральна садиба радгоспу «Багатий», за яким закріплено 6100 га сільскогосподарських угідь, у т. ч. 5166 га орної землі. Напрям господарства - овочево-молочиий. Діє консервний завод потужністю 3,5 млн. умов­них банок на рік. За високі виробничі показники радгосп відзначено двома дипломами і трьома свідоцтвами ВДНГ СРСР. 38 чоловік нагороджено орденами й медалями СРСР, серед них ланкову бригади виноградарів Г. М. Шикуту, бригадира овочівницької бригади М. С. Покотила - орденом Леніна, доярку К. О. Братищенко - орде­ном Жовтневої Революції.
У селі є середня школа, в якій навчаються 790 учнів і працюють 40 учителів, 7 гуртожитків, клуб на 400 місць, літній театр на 600 місць, бібліотека з фондом 4500 книжок, фельдшерсько- акушерський пункт, дитячий комбінат, поштове лідділення, швейна майстерня, некарня, 2 мага­зини.
У партійній і комсомольській організаціях села - 35 комуністів та 143 члени ВЛКСМ.
Відоме село з XVII ст. У січні 1918 року встановлено Радянську владу. 120 жителів Мяслового билися з ворогом на фронтах Великої Вітчизняної війни, з них 55 чоловік полегли за свободу і незалежність Батьківщини.
Усі учасники війни нагороджені орденами та медалями СРСР.

.

Маслове - cучасна карта