Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Бєлінське

Бєлінське - село, центр сільської Ради. Розташовано за 60 км від районного центру і за 10 км від залізничної станції Чистопілля. Дворів - 186. Населення - 695 чоловік. Сільській Раді також підпорядковані населені пункти Верхньозаморське, Золоте, Нижньозаморське, Нововідрадне, Станційне.
У Бєлінському міститься бригада колгоспу «Батьківщина», центральна садиба якого - в Чистопіллі. Серед вирощуваних зернових куль­тур переважає озима пшениця. Розвинуте також тваринництво, виноградарство.
У селі восьмирічна школа, де 14 учителів навчають 185 дітей, клуб із стаціонарною кіно­установкою, бібліотека з фондом 7,2 тис. кни­жок, медпункт, дитячий комбінат, магазин.
Партійна організація об'єднує, 9 комуністів, комсомольська - 12 членів ВЛКСМ.
Виникло село наприкінці XIX ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни боролись з німецько-фашистськими загарбниками 18 жителів села, з них 7 нагороджені орденами і медаля­ми Радянського Союзу. В боях за Батьківщину загинуло 8 чоловік. В селі в становлено пам'ят­ник на чость воїнів-одиосольців, які полягли в боротьбі з ворогом.
Поблизу Бєлінського виявлено залишки поселення і могильника доби бронзи, а недалеко від Золотого - укріпленого античного поселення IV-І ст. до н. е., біля Нововідрадного - посе­лення і могильника ІІ-ІІІ століть.

.

Бєлінське - cучасна карта