Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Кримське

Кримське - село, центр сільської Ради. Розташоване за 35 км від районного центру і за­лізничної станції Саки. Дворів - 413. Населен­ня - 1431 чоловік. Сільраді підпорядковані також населені пункти Валентинове, Зернове, Ігоревка, Низинне, Новомихайлівка і Степове.
У Кримському міститься центральна садиба птахофабрики «Кримська», що спеціалізується на виробництві дієтичного м'яса птиці. За гос­подарством закріплено 10 831 га сільськогоспо­дарських угідь, з яких 9021 га орної землі. За трудові успіхи директора птахофабрики М. П. Ушакова нагороджено орденом Леніна. Ордена Трудового Червоного Прапора удостоєно доярок Л. Є. Пицьку, Т. Д. Сорокіну. Усього орденами і медалями нагороджено 34 чоловіка.
У селі є середня школа, у якій 32 учителі навчають 468 учнів, бібліотека з фондом 8 тис. книжок, клуб, літній кіномайданчик, аптека, мед­пункт, дитячі ясла, дитячий садок, три магазини, їдальня, поштове відділення. Будується лікарня на 50 ліжок.
На обліку в партійній організації - 110 комуністів, у комсомольській - 63 члени ВЛКСМ.
Засноване село у 60-х роках XIX ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни билися з во­рогами 42 жителі села, 14 з них загинуло, 34 - нагороджено орденами і медалями Союзу РСР. У селі споруджено пам'ятник односельцям, які загинули у боротьбі з гітлерівцями.
Встановлено пам'ятник В. І. Леніну.

.

Кримське - cучасна карта