Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Пруди

Пруди - село, центр сільської Ради, розташоване за 29 від районного центру і залізнич­ної станції Краснофлотська. Дворів - 543. Населення – 1748 чоловік. Сільраді підпорядковане також село Привільне.
У Прудах розміщена центральна садиба радгоспу ім. І. П. Симиренка, за яким закріплено 5461 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3444 га орної землі. Основний напрям господарства - садівництво. За виробничі успіхи 11 трудівників нагороджено орденами й медалями СРСР.
В селі є середня школа, де 35 учителів навчають 490 учнів, клуб, бібліотека з книжковим фондом 10 тис. примірників, медпункт, дитячі ясла, 3 магазини, готель.
Партійна організація об'єднує 57 комуністів, комсомольська - 154 члени ВЛКСМ.
Винникло село 1895 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни проти німецько-фашистських загарбників билися 67 жителів, з них 40 за бойові заслуги нагороджено орденами й меда­лями СРСР. 9 чоловік полягли в боях за свободу Батьківщини. Під час гітлерівської окупації тут у 1942-1943 рр. діяла підпільна група, яку очо­лював В. П. Іллін.

.

Пруди - cучасна карта