Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Молодіжне

Молодіжне - селище міського типу, центр селищної Ради, розташоване за 6 км від Сімфе­рополя, за 1 км від залізничної станції Бітумна між автошляхами Москва-Сімферополь і Сімферополь-Євпаторія. Дворів - 786. Населення - 3,7 тис. чоловік. Селищній Раді підпорядковане село Сонячне.
У Молодіжному розміщене навчально-дослід­не господарство Кримського сільськогосподарського інституту ім. М. І. Калініна, за яким закріплено 2838 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1424 га орної землі. Працівниці цього господарства знатній доярці області Т. Г. Дмитріенко присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці.
У селищі є середня школа, в якій навчається 556 учнів і працюють 38 учителів, будинок куль­тури із залом на 500 місць, бібліотека з книжко­вим фондом 7,2 тис. примірників, дитячі ясла,
4 магазини.
У партійній організації Молодіжного - 97 комуністів, у комсомольській - 112 членів ВЛКСМ.
Село засноване 1929 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни проти німецько-фащистських загарбників билися 78 жителів, з них 14 за виявлений героїзм нагороджено орденами й медалями СРСР. 17 чоловік полягли за свободу й незалежність Батьківщини.

.

Молодіжне - cучасна карта